~·~

KUANTUMCANLAR BİREYSEL GELİŞİM MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

Enerji

Kuantum

Feng Shui

Akrofonoloji

Renkler

Taşlar

Reiki

Çin Astrolojisi

 

 

KADERİN DÖRT SÜTUNU

Çin astrolojisi doğum zamanını esas alarak, iyi ve kötü şans dönemlerine göre hayatımız hakkında birçok bilgi verir. Feng Shui’nin büyük oranda Çin astrolojisinden faydalanarak kendimizi ve çevremizi dengede tutmaya çalıştığını biliyoruz.

Çin astrolojisinin kadim bilgilerine göre, doğum zamanını tam olarak bilmek, yaşam sürecimizin adeta haritasına kavuşmamızı sağlayabilecek bir analiz sisteminin temelini oluşturmaktadır. Doğum zamanını doğum tarihi ve doğum saatinin bütünleşik hali olarak düşündüğümüzde, doğum tarihimizi oluşturan gün, ay ve yıl ile doğum saatimizin her biri, bu analiz sisteminde, ayrı bir sütun olarak tanımlanmakta ve bunlara “kaderin dört sütunu” denmektedir.

Kaderin Dört Sütunu ile, Çin öğretilerine göre evreni oluşturan beş temel elementten hangisinin öz elementimiz olduğu bilgisinin ardından, kişilik özelliklerimizi, iyi şans dönemlerimizi, romantik ve aşk dolu dönemlerimizi, harekete geçme veya durma zamanlarımızı, evlilik dönemlerimizi, zayıf ve güçlü yanlarımızı haritamızda görebiliriz. Aynı şekilde, hayatın 5 faktörünü; yani kaynak, performans, para, güç ve kendimizle olan ilişkilerimizi, iyi şans ya da kötü şans dönemlerimizin özellikleri açısından belirleriz.

Hangi dallarda kariyer yapabiliriz; hangi dönemlerde sağlığımıza daha dikkat etmeliyiz; hangi dönemlerde risk almamalıyız; hangi dönemlerde aşk kapıda; yatırımlarımızı hangi dönemlerde yapmalı, satın almalı ya da satmalı; bedenimizdeki hassas bölümlerimiz nerelerimiz; ailemiz ve eşimizle ilişkilerimiz; büyük sözleşmeleri ne zaman imzalamalıyız; şehir değiştirmek-taşınmak için uygun zaman ne zaman ve benzeri her türlü yaşamsal konuda bilgi sahibi olabiliriz.

Her şeyde olduğu gibi burada da amaç dengeyi sağlamaktır. Her birimizin hayatında elbet de inişli çıkışlı zamanlar olmuştur.  Bu doğaldır. Bu doğallığı daha beklenebilir ve önden önlem almamızı sağlayan ise Kaderin Dört Sütunu analiziyle oluşturacağımız yaşam haritamızdır. İyi şans ve kötü şans dönemlerimize göre haritamızda bizi bekleyen olaylara karşı önlem alma şansımız olacaktır. Böylece Çin astrolojisinin bu kadim bilgeliği, neleri yapıp neleri yapmamamız ya da ne zaman ne yapıp ne yapmamamız noktasında bilgi sunması ile yaşamımızdaki olumsuz faktörleri bile fırsata dönüştürme şansını vermektedir.

Bu çalışmalar sayesinde olanı olduğu gibi kabul etme ve bundan hareket ederek, geleceğe parıldayan gözlerle bakma gücü elde edilebilir.

Feng Shui çalışmaları ve Kaderin Dört Sütunu seansı için lütfen telefon ya da eposta ile iletişime geçiniz.

0 312 468 18 13

info@kuantumcanlar.com 

 

Ana Sayfa    Hizmetlerimiz    Ürünler    Medyadan    İletişim