~·~

KUANTUMCANLAR BİREYSEL GELİŞİM MERKEZİ

 

 

 

                                           Ana Sayfa    Hizmetlerimiz    Ürünler    Medyadan    İletişim  

Enerji

Kuantum                              

ENERJİ

 

“Hiçbir şey yoktan var olmaz, vardan yok olmaz”

 

Bu ifade, çoğumuz için oldukça tanıdık bir ifadedir. Einstein’ın ortaya koyduğu bu gerçek, geliştirdiği teorilerin temel dayanağı olmasının yanı sıra, yaşamın, ta kendisidir.

 

Buradan hareket edersek, “madde” dediğimiz her “şeyin”, göreceli geçmişte yada gelecekte, “şu an” olduğu “şey” olmayabileceği bilgisi ile karşılaşırız. Şu an, madde olan “şeyler” dönüşebilir özelliktedirler. En çok bilinen formüllerden biri olan , E=mc² formülünden bildiğimiz teorideki gibi, bir madde ışık hızına ulaşabilirse, tamamen enerjiye dönüşecektir.

 

O halde, basitçe, her “şeyin” bir potansiyel “enerjiye” sahip olduğunu ve uygun koşullarda bu enerjinin aktif hale geçerek, dönüşümlere neden olabileceğini söyleyebiliriz.

 

Her şeyin !!

Feng Shui

Akrofonoloji

Renkler 

Taşlar

Reiki

Çin Astrolojisi

Bir anahtarın enerji alanı

 

 

 

 

Ana Sayfa        Hizmetlerimiz        Ürünler        Medyadan        İletişim

 

 

Varlığının farkında olduğumuz (belki de olmadığımız) her şey, potansiyel bir enerjiye sahiptir. Koltuk, masa, bitkiler, taş, toprak, su, demir ve  evet, insan. Günümüz teknolojisinin yardımıyla, kirlian fotoğrafçılığı sayesinde artık, her şeyin sahip olduğu enerji alanı görüntülenebilmektedir.

Bir yaprağın sahip olduğu enerji alanı

İnsanın sahip olduğu enerji alanının ellerdeki görüntüsü

 

 

Kainatta yer alan her şey bir enerji alanına sahip ise, bu enerji alanlarının da, en basit haliyle, birbiriyle etkileşmesinden daha doğal bir sonuç yoktur.

 

Ve, bu bilgiye sahip olmak, yaşamda bambaşka farkındalıklara açılacak olan kapının zilini görmek gibidir.

 

Geriye kalan, sadece, o zili çalmaktır !...