~·~

KUANTUMCANLAR BİREYSEL GELİŞİM MERKEZİ

 

 

 

                   

                                             Ana Sayfa    Hizmetlerimiz    Ürünler    Medyadan    İletişim

Enerji

Kuantum

Feng Shui

Akrofonoloji

Renkler

Taşlar

Reiki

Çin Astrolojisi

Ana Sayfa        Hizmetlerimiz        Ürünler        Medyadan        İletişim

VATAN ŞAŞMAZ:

KAÇINILMAZ SON !!

*Vatan Şaşmaz’ın öz elementi, Yin Topraktır. Kendisi zayıf bir Topraktır.

*Doğum tablosunun  “Gün” hanesinde bulunan Horoz-Yin metal- 2017 yılının Yer hanesindeki Horoz-Yin metalle “Kendine ceza” dediğimiz durumu oluşturuyor. Ölüm saatinin de yer hanesinde bulunan Horoz-Yin metal bu cezanın etkisini kuvvetlendiriyor. Yin metal Silah-kurşun demektir.

*Horozun Yin metali ay hanesindeki Yin Ağaçla da zıtlık içinde.

*Vatan Şaşmaz’ın doğum yılında bulunan Yin su- 2017 yılının gök hanesindeki Yin ateşle zıtlık içinde. Yin ateş-Yin metalle birleştiğinde silahlı saldırıları-kurşunları temsil eder. Yin su ise “gizli-gizemli-entrikalı” işleri temsil eder. Filiz Aker’in 1963 doğumlu olduğu biliniyor, ay ve günü belli değil henüz, fakat 1963 yılı da bir Yin su-Tavşan yılıdır. Ve burada bulunan Yin su “gizemli-gizli” işleri kuvvetlendirirken Tavşan’la da yılın enerjisi ve Vatan Şaşmaz’ın doğum gününde ve ölüm saatinde bulunan Horozla zıtlık içinde. Ayrıca ölüm saatinin de gök hanesinde bir Yin Su enerjisi daha var.

*Bu olaydaki en çarpıcı noktalardan biri de Vatan Şaşmaz’ın bir kadın tarafından ve silahla öldürüleceği açıkça görülüyor. Şöyle ki Vatan Şaşmaz’ın doğum tablosunu incelediğimizde yıl hanesinde bulunan Yin su- Vatan Şaşmaz için (Para) elementini temsil ediyor. Para elementi bir erkek için aynı zamanda (Kadın) enerjisini temsil eder. 2017 yılının Yin ateş enerjisi ve Gün hanesindeki Yang Ateş ise Vatan Şaşmaz için (Kaynak) elementini temsil ediyor. Kaynak elementinin anlamlarından birisi de (muhafaza etmektir.) Ay hanesindeki Yang Toprak, gün hanesinde Köpek-Yang Toprak ve doğum tablosundaki iki tane olan Öküz-Yin topraklara da baktığımızda ortaya çıkan sonuç son derece çarpıcıdır. Vatan Şaşmaz bir kadın tarafından toprakta muhafaza edilmek üzere (mezar) silahla- öldürülmüştür.

Biz de Kuantumcanlar Bireysel Gelişim Merkezi olarak başta ailesi ve eşi olmak üzere yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin.

Sevgi ve ışıkla.

Asu Sevil PAKDİL