~·~

KUANTUMCANLAR BİREYSEL GELİŞİM MERKEZİ

 

 

 

 

                                            Ana Sayfa    Hizmetlerimiz    Ürünler    Medyadan    İletişim

YATAK ODASI

Bir evliliğin mutluluğu, cinselliğin kalitesi ve bir çiftin sağlık ve refahı yatak odasına uygulanacak Feng Shui çalışmasıyla olumlu yönde etkilenir. Yatak odası hayatınızın yaklaşık üçte birini geçirdiğiniz bir yerdir ve uyumak da en korunmasız olduğunuz zaman dilimidir. Yatak odası fiziksel ve ruhsal gücünüzü yeniden kazandığınız çok özel bir alandır. Bu nedenle yatak odaları chi enerjisi ile sizin enerjinizin en uyumlu olacağı şekilde tasarlanmalıdır. Yatak odaları huzurlu, güvenli, yumuşak ve sessiz olmalıdır. Yatak odası için en iyisi trafik gürültüsünden, iyi bir havalandırması yoksa mutfak, banyo, ve erzak odasından uzak olmalıdır çünkü besledikleri durgun Chi sağlık problemlerine neden olur. 

Yatak odasının tavanında ve duvarında ayna kullanmak eşler arasında sorunlara yol açabilir. Aynaya yansıyan siluetler ilişkide başka insanların varlığını bilinçaltına yerleştirir. Aynı şekilde yatak odasındaki televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyaların eşler arasındaki huzuru olumsuz etkilediği kabul edilmektedir. Ebeveyn yatak odalarının içinde olan banyo kapılarının kapalı tutulması son derece önemlidir çünkü banyodaki su giderleri ile birlikte evin içindeki olumlu Chi enerjisinin de akıp gittiği kabul edilir. Yatak odalarına akvaryum koymak su elementini bu alanda güçlendireceğinden parasal kayıplara neden olur bu nedenle kesinlikle önerilmez. 

Tavan ne çok yüksek ne çok alçak olmalıdır. Alçak görüşlü tavan veya ışık, yatağın üzerinde iyi değildir, çünkü açıları negatif Chi’yi yönlendirir ve baş ağrısı, hastalık veya düzensizliğe neden olur.

Yatak dikdörtgen, başlıklı ve sağlam bir duvara yaslanmış olmalıdır. Yatak, odanın içinde çapraz duran veya sağlamlık hissi vermeyen bir pencere önüne ve ayaklar direkt kapıya bakacak şekilde konulmamalıdır. 

Çiftlerin veya kişinin Kua sayıları hesaplandıktan sonra yatak odasında uyum için  gerekli düzenleme yapılır.

Enerji

Kuantum

Feng Shui

Akrofonoloji

Renkler

Taşlar

Reiki

Çin Astrolojisi

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa        Hizmetlerimiz        Ürünler        Medyadan        İletişim