Konur Sok. No: 67/7 Kızılay-Çankaya – ANKARA

info@kuantumcanlar.com

AKROFONOLOJİ

20.01.2020 tarihinde yayınlandı Son güncelleme tarihi: 28.01.2020

AKROFONOLOJİ (Harflerin Enerjisi)

Evrende her şey bir enerjidir. Bunu biliyoruz. Maddenin var olma biçimi ve formu, onun enerjiden ibaret olduğu gerçeğini değiştirmez. Harfler ve rakamlar da birer enerji sembolleridir. İsim ve soyadlarımız bizim sahip olduğumuz ruhsal, fiziksel, duygusal ve zihinsel enerjilerimizi tanımlar. İsmimizle bize her hitap edildiğinde ortaya çıkan enerji bizi tüm enerji boyutlarında etkiler. Bazı harfler yüksek enerji güçleriyle bizi olumlu etkilerken bazı harfler ise tam tersine bizi olumsuz etkileyerek enerjimizi aşağıya çeker.
Dedelerimizin, ninelerimizin isimlerini çocuklarımıza koymak ne kadar doğrudur? Bunun çocuklarımız üzerindeki etkileri nelerdir? Atalarımızdan ve taşıdığımız onlara ait isimlerinin etkilerinden kurtulabilmek mümkün müdür? Hepsi ve daha fazlası isim analizi ile  mümkündür.
Günümüzde bir çok büyük marka ve markalaşma yolundaki şirketler bu enerjinin gücüne inanıyor ve isimlerini-markalarını analiz ettirerek oluşturuyorlar. Artık personel seçiminde de isim analizi yapan şirketler var ve hatta bu konuda bünyelerinde bir birim bile oluşturdular.

İSİM ANALİZİ

İsimlerimizin hem taşıdıkları genel geçer bir anlamları hem de seslerinin ve titreşimlerinin taşıdığı bir enerjileri  vardır. Doğduğumuz andan itibaren bize verilen isimle çağrılırız, ve her ismimiz söylendiğinde bilinçaltımız söyleneni dikkate alır. Böylece ismimizin enerjisi her an ve her durumda yaşamımızı etkileyen bir enerji olarak yaşam boyu ayrılmaz bir parçamız haline gelir.

Evleneceğiniz ya da beraberlik yaşadığınız kişiyle dengeli bir ilişki kurmak, doğacak bebeğinize isim koymak ve onun hayata ilk sağlam adımını bununla atması, eviniz de ya da işinizde huzur bulabilmek ve kullandığınız mobilyalarda doğru renkleri seçmek, doğru iş anlaşmaları yapmak ve dostlarınızla, çocuklarınızla, tüm insanlarla daha doğru iletişimi sağlamak ve enerjik olmak, başarılı olmak, kendi içine kapanıklığınızı ortadan kaldırma ve yaşadığınız anın kıymetini anlamak, içinizdeki gücü ve yeteneğinizi ortaya çıkarmak ve başarı basamaklarını emin adımlarla çıkmak için bir çok kişi ve kuruluş  "isim analizi" yaptırmaktadır.

Yaşamınızda sizi engelleyen ya da motive eden şeyler nelerdir?
Neden bir şeyi istediğiniz halde bir türlü adım atamazsınız?  Neden şirketiniz bir türlü istediğiniz gelişimi sağlayamıyor?
Mevcut isminizin (şirket adınızın-markanızın) yaşamınızda (işinizde) olumlu olumsuz ne gibi etkileri vardır?
İsim (ya da marka) değişikliği, yani mevcut isminize ek bir isim sizin için gerekli mi?
Tüm bu bilgileri edinmek, yaşamınızda yepyeni ve muhteşem bir dönemi başlatabilmek ve daha fazlası için lütfen randevu alınız.