Konur Sok. No: 67/7 Kızılay-Çankaya – ANKARA

info@kuantumcanlar.com

BİREYSEL TAM GÜN ÇALIŞMALARI

20.01.2020 tarihinde yayınlandı

 Bireysel Gelişim Merkezinde alacağınız tam gün çalışması ile, farkındalığınızı arttırarak,  kendi yaşamınıza dokunmanın getirdiği dönüşümü-değişimi yaşamanın hoşnutluğunun tadına varacaksınız.

Yüz yüze, bire-bir yapılan bu çalışmada, tüm yaşamınızı kontrol altında tutan, düşünce ve inanç kalıplarınızın nasıl birer kağıttan kale olduğunu görecek ve  o kaleleri teker teker fethederek, kendi zaferlerinizi kazanacaksınız.

Adı “Tam gün Çalışması” olmasına rağmen, çalışmalar, en az 2 yarım günlük seanslar halinde yapılan görüşmelerin ardından, 2 ay, birer saatlik kontrol görüşmelerini içerir.

Bu çalışmalar ile; hayatınızın tüm alanlarında, insan ilişkilerinde, iletişimde, sağlıkta, iş hayatında, eğitimde, kişisel ve ruhsal gelişimde kalıcı olumlu sonuçlar üretirsiniz. 3. göze odaklanma, imgeleme, meditasyon, çapalama, dil kalıpları, kuantum drama, evrensel yasalara uyumlanma, yüksek benliğimizle bağlantıya geçme, sezgilerimizi güçlendirme, hastalıkların kişiye özgü psikolojik nedenlerini bulma gibi yöntemlerden ihtiyaca yönelik olarak faydalanılır.

İş hayatınızda, ailenizde, romantik ilişkilerinizde, sağlığınızda, arkadaşlık, akrabalık bağlarınızda, eğitiminizde,  sosyal yaşamınız içinde veya parayla olan ilişkinizde karşılaştığınız sorunların nedenleri ve çözümlerinin size kendiniz kadar yakın olduğunu göreceksiniz. Yeter ki, bunu isteyin!
Konfüçyüs’ün dediği gibi,
“Güneşi Görmek İstiyorsan, Gölgeden Çık”